Nastavujte si takové cíle, u kterých si jste jistí alespoň malým úspěchem...

28. srpna 2015 v 13:21
Každý člověk má nějaké ty své plány a cíle, pro které žije, i když většina lidí končí jen u toho plánování, protože si většinou nastavuje dost vysoké cíle, k jejichž dosažení je potřeba silné vůle a odhodlání, a právě to je ta věc která mnohdy lidem chybí a brání jim v dosažení jejich cíle, takže už z toho důvodu je lepší si nastavovat takové cíle, u nichž jsme si jistí alespoň s malým úspěchem, protože každý úspěch nás posune o malinko dál. Řekněme, že každý úspěch nás alespoň trochu potěší , dodá nám sebedůvěru a pomůže nám poodhalit trochu sebe sama, což je asi jedna z nejdůležitějších věcí v našem životě.


Každému postačí ke štěstí něco jiného. Někomu postačí například už jen to, že se dobře vyspal, dosáhl nějakého malého úspěchu, mluvil či jen se jen potkal s nějakým člověkem, podíval se na nějaký hezký film a spousta dalších nepatrných věcí.

Člověk by měl žít okamžikem. Hodně toho zažít. Cestovat. Udělat si své vlastní názory. Dělat radost sobě samému, ale také i ostatním lidem.


Dle mého názoru je člověk pořád šťastný. Jen záleží na něm, kdy si to opravdu připustí, a kdy se naopak rozhodne ten pocit odstranit.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama